Pronájem kanceláří a nebytových prostor

Pronájem kanceláří a nebytových prostor

Aktuality

AFI EUROPE dokončila hrubou stavbu kancelářského komplexu na evropské třídě v Praze 6

15.1.2018

Výstavba administrativního komplexu AFI Vokovice postoupila dokončením hrubé stavby do další fáze. Projekt, který tvoří jedna šestipodlažní a druhá osmipodlažní budova s celkovou pronajímatelnou plochou 14 000 m2, navrhlo studio DAM architekti. Stěhování prvních nájemců se očekává v září letošního roku. Majoritním nájemcem bude společnost Eyelevel, která si pronajala téměř 6 000 m2.

více >

CETIN se přestěhuje z Žižkova k O2 Aréně

10.1.2018

Společnost CETIN se v roce 2019 přestěhuje z Olšanské ulice na pražském Žižkově do nové administrativní budovy vedle O2 Areny ve Vysočanech. V komplexu tří propojených desetipatrových věží ve Vysočanech, jejichž stavba začala na podzim 2017 a dokončení se plánuje na jaro 2019, bude CETIN v nájmu. Jeho investory jsou skupiny Kaprain Group a Lighthouse Group.

více >

Deloitte se přestěhuje do novostavby mezi hlavním nádražím a VŠE

8.1.2018

Poradenská společnost Deloitte přestěhuje své pražské sídlo do nových kanceláří v projektu Churchill. Ten staví od listopadu loňského roku společnost Penta mezi Hlavním nádražím a Vysokou školou ekonomickou. Deloitte plánuje obsadit v budově I přes 12 tisíc metrů podlahové plochy, tedy dobré čtyři pětiny dostupného prostoru.

více >

V metropoli staví domy spolky i církve, láká je investice do realit

5.1.2018

Paleta investorů, kteří volí komerční reality jako vhodné umístění svých volných finančních prostředků, se rozšiřuje. Nově se však do realitního byznysu pouštějí různé firmy, instituce a spolky přímo v roli developerů. Staví byty i kanceláře na vlastní pěst či ve spojení se zkušeným partnerem z oboru. Katolická církev bude společně s pražskou realitní firmou Karlín Group stavět luxusní byty v Křižíkově ulici v Karlíně

více >