www.najdikancelare.cz logo

Najdikancelare.cz je součástí rodiny 108 REAL ESTATE

Jsme 108 REAL ESTATE, realitně-konzultantská společnost, která se od roku 2009 zaměřuje výhradně na komerční nemovitosti.

Předností našeho týmu je komplexní přehled o trhu kancelářských nemovitostí podpořený mnohaletými zkušenostmi. Naše práce nás baví a každý projekt je pro nás unikátní. Stojí za námi již více než sto úspěšných transakcí. Klientům věnujeme vždy 100% péči a rádi pomůžeme i vám. S týmem odborníků se věnujeme pilování osobitého přístupu k našim klientům. Kombinujeme odborné znalosti a bohaté zkušenosti s férovostí a lidským přístupem.

V regionu střední a východní Evropy jsme od založení zobchodovali více než 9 milionů čtverečních metrů a vybudovali si tak silnou pozici mezi ostatními agenturami. Klienti se na nás obracejí ohledně zprostředkování pronájmu a prodeje komerčních nemovitostí, investičního poradenství i marketingu a správy developerských projektů. Řadí se mezi ně převážně logistické, velkoobchodní i výrobní společnosti a firmy působící v oblasti e-commerce.

Naše poslání

Díky moderním technologiím a odbornému knowhow zkracujeme cestu klientů k těm správným nemovitostem a zajišťujeme jejich efektivní a udržitelné využití.

Inovace

Jsme vždy o krok napřed. Jako inovátoři svého oboru pracujeme s nejnovějšími technologiemi a vyvíjíme nástroje, které pomáhají nám i klientům vybrat nejlepší řešení.

Osobní přístup

Spojujeme lidi, kteří mají o obor zájem a sdílejí stejné hodnoty. Zakládáme si na přátelské a otevřené firemní kultuře a na osobním přístupu stavíme i vztah s klienty.

Výsledky

Zaručujeme, že veškeré dohodnuté služby budou doručeny včas a v nejvyšší kvalitě. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčovými pilíři našeho podnikání.