www.najdikancelare.cz logo

Novinky

Proměna tváře nové pražské čtvrti Hagibor

„Dne 9. září 2021 představil Crestyl koncept administrativní části nové pražské čtvrti Hagibor, která sousedí se stanicí metra Želivského. Plánovaná čtvrť bude zahrnovat celkem šest kancelářských budov. První etapa projektu zahrnuje dva administrativní objekty s celkovou pronajímatelnou plochou 31 tisíc metrů čtverečních. Josef Prokeš, senior projektový manažer za společnost DELTA Group ČR, uvedl: „Pod naším vedením se výstavba pomalu blíží ke konci.“

Více

Administrativní budova Roztyly Plaza prošla kolaudací. První nájemci se nastěhují na jaře

Developerská a investiční společnost Passerinvest v březnu zkolaudovala novou administrativní budovu Roztyly Plaza na Praze 11, přímo na stanici metra C Roztyly. Pražský kancelářský trh tak narostl o 21 700 m² kanceláří poslední generace, z nichž je nyní k dispozici ještě polovina. V přízemí budova nabízí 1 600 m2 obchodních jednotek. Ty od dubna obsadí například moderní kantýna s kavárnou Perfect Canteen, lékárna a specializovaný obchod s drony. Kromě snadné dopravní dostupnosti je velkou předností projektu jeho velkorysé propojení s přírodou díky těsné blízkosti Krčského lesa a městského parku Nové Roztyly. Za architektonickým ztvárněním budovy Roztyly Plaza stojí studio Aulík Fišer architekti.

Více

Hybernská ulice: Penta přestavuje přestavbu poštovní budovy u Masaryčky

Pražská developerská firma Penta Real Estate nedávno dokončila výstavbu budovy Masaryčky, která se nachází vedle Masarykova nádraží. Avšak její ambice na rozvoj této části města nekončí. Na druhé straně nádraží, v Hybernské ulici, firma dokončuje hotel The Cloud One. Nejnovějším projektem je přestavba sousední bývalé poštovní budovy, kterou Penta zakoupila od České pošty v roce 2022 za 220 milionů korun.

Více