Roztyly Plaza postupuje do závěrečné fáze. Dokončuje se opláštění, vnitřní instalace a probíhají úpravy okolí.

Stavba sedmipatrové administrativní budovy Roztyly Plaza již v květnu dosáhla svého nejvyššího bodu, kdy byla dokončena monolitická konstrukce. V rámci střešní pobytové terasy, kterou budou moci nájemci využívat k neformálnímu pracovnímu setkávání, nyní vznikají relaxační zóny a prostory pro budoucí výsadbu zeleně. Pro maximální komfort pobytu na terase bude vybavena i zázemím pro přípravu občerstvení, grilem, ale i samostatnou toaletou. Velkoryse je přistupováno také k celému okolí objektu, kde probíhá realizace nových povrchů chodníků a příprava pro instalaci nových zastávkových přístřešků. Instalována bude také objemná akumulační nádrž a trubní retence pro záchyt dešťové vody pro její následné využití k zavlažování okolní zeleně.

„Máme radost, že se nám daří budovat kancelářské projekty, které se nesoustředí jen na pouhé vytvoření efektivních pracovních míst, ale i na příjemný uživatelský zážitek jak uvnitř budovy, tak v jejím okolí. I v Roztylech proto počítáme s rozvojem občanské vybavenosti v budově a kultivací celého okolí, které proměňujeme v příjemné místo pro relaxaci a zdravý životní styl, a to nejen pro zaměstnance budov, ale všechny uživatele lokality,“ uvádí Eduard Forejt, ředitel rozvoje obchodu Passerinvest Group, a.s.

Budova Roztyly Plaza, kromě příjemného pracovního prostředí, nabízí podzemní parkovací stání pro 330 vozidel, vč. přípravy pro nabíjecí stanice pro elektromobilitu a 100 stání P+R. Sportovně zaměření zaměstnanci zcela jistě uvítají kolárny pro cyklisty, protože Roztyly Plaza leží na hlavní pražské – pravobřežní cyklostezce spojující celou Prahu.