Kancelářská budova Roztyly Plaza pokročila do fáze nadzemní výstavby. Polovina kanceláří již má své nájemce.

Výstavba kancelářské budovy Roztyly Plaza spadající do portfolia investiční a developerské společnosti Passerinvest postoupila do další fáze výstavby. Stavební práce pokračují na nadzemních podlažích, které nabídnou 21 700 m2 kancelářské plochy k pronájmu. Přízemí budovy zaplní obchodní jednotky, moderní kantýna, lékárna a další prostory zajišťující občanskou obslužnost v lokalitě. Vstup do budovy má tvořit rozsáhlá centrální dvorana s panoramatickými výtahy a systémem komunikačních lávek spojujících jednotlivé kancelářské prostory. Stejně jako u ostatních budov Passerinvest nabídne i tato rozsáhlou střešní terasu se zahradou. Výstavba zatím probíhá dle plánu a dokončení se očekává na začátku roku 2024.

Výstavba probíhá na Praze 11 v rámci rychle se rozvíjející lokality Nové Roztyly, kde společnost plánuje vystavět kanceláře a další pracovní místa pro téměř 3 000 lidí. Kromě komerčních prostorů by zde měly vzniknout také byty až pro 1 500 obyvatel. Výstavba probíhá na parcele mezi stanicí metra a centrálou společnosti T-Mobile; kromě tohoto pozemku vlastní developer v blízkosti také bývalý areál jatek Interlov o rozloze 9 hektarů. Očekává se, že celková investice do budov a s nimi spojené infrastruktury by měly přesáhnout pět miliard korun.

V současné době je možné v objektu možné dopředu jednat o pronájmu volných kancelářských prostor o rozměrech 500 m2 až 10 872 m2. V okolí se nachází několik dalších architektonicky zajímavých kancelářských budov, jako je například The Park Chodov nebo TheGreenLine.