Office

Homepage > Pronájem kanceláří > Praha > The GreenLine, Jihlavská, Praha 4 - Michle

The GreenLine, Jihlavská, Praha 4 - Michle

od 14,90 EUR za m2/měsíc

MN- Greenline

The GreenLine je jedna z nejmodernějších budov na Pražském okruhu, díky nadčasové eleganci na jeho štíhlý půdorys a čisté linie. Chytrý tvar konstrukce je jedním z klíčů k tomu dostatek přirozeného světla, které vstupuje do interiérů z obou stran.

Součástí otevřeného foyer v prvním nadzemním podlaží je reprezentativní recepce, dvě sdílené zasedací místnosti a prostory pro volný čas. Rychlé cestování mezi všemi patry zajišťuje devítka moderní výtahy umožňující vytvoření sekcí se samostatnými vstupy do areálu
jednotlivých společností nebo přímý vstup do kanceláří větších nájemců. Vedle toho architektonický koncept objektu umožňuje velkorysé klientské úpravy (vybavení)kanceláře. V kombinaci s prvotřídními službami lze prostory upravit tak, aby odrážely potřeby a
firemní kultura nájemců.
Nabídku završuje vybavení restaurace a kavárny v přízemí a starat se o pohodu zaměstnanců společnosti The Greenline. Přitažlivost budovy je dále rozšířena o terasy pro relaxaci či neformální setkání. Ty jsou součástí šestého a sedmého nadzemního podlaží a rozšířit možnosti práce v duchu pracovního života
Jejich vzhled a využití je plně v rukou nájemníků, kteří je mohou proměnit plnohodnotné prostory pro relaxaci nebo lehké fyzické aktivity.

Projekt se nachází v na Praze 4 v těsné blízkosti magistrály. Jeho poloha tak zaručuje velice dobré spojení MHD i autem, dostupnost veškerých potřebných služeb v docházkové vzdálenosti, ale také vynikající viditelnost s ohledem na možnost umístění loga na fasádu budovy.

Martina Nielsen
Martina Nielsen

T: +420 zobrazit číslo+420 601 371 670
E: zobrazit e-mail @108agency.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaJihlavská 1558/21, Praha - Michle
Jednotky
365 m²1.978 m²
2.696 m² 
Poplatky+ 75 CZK
Parking100 EUR/park. místo
Vybavení
Bezbariérový přístupVýtah
KlimatizaceRecepce
Přístup 24/7Otevíratelná okna
Možnost změny dispozicePodlahové boxy
Kryté parkování

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na kanceláře jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme