Kancelářská budova Roztyly Plaza pokročila do fáze nadzemní výstavby. Polovina kanceláří již má své nájemce.

07.02.2023

Dostavba kancelářské budovy na Praze 11 poblíž metra Roztyly postoupila do fáze nadzemní výstavby. Dokončení sedmipatrového objektu s kancelářskou plochou 21 700 m2 je plánováno na rok 2024. Investorem budovy je česká investiční a developerská společnost Passerinvest, architektonický návrh zpracovalo studio Aulík Fišer architekti.

Kancelářská budova Roztyly Plaza pokročila do fáze nadzemní výstavby. Polovina kanceláří již má své nájemce.

Výstavba kancelářské budovy Roztyly Plaza spadající do portfolia investiční a developerské společnosti Passerinvest postoupila do další fáze výstavby. Stavební práce pokračují na nadzemních podlažích, které nabídnou 21 700 m2 kancelářské plochy k pronájmu. Přízemí budovy zaplní obchodní jednotky, moderní kantýna, lékárna a další prostory zajišťující občanskou obslužnost v lokalitě. Vstup do budovy má tvořit rozsáhlá centrální dvorana s panoramatickými výtahy a systémem komunikačních lávek spojujících jednotlivé kancelářské prostory. Stejně jako u ostatních budov Passerinvest nabídne i tato rozsáhlou střešní terasu se zahradou. Výstavba zatím probíhá dle plánu a dokončení se očekává na začátku roku 2024. 

Výstavba probíhá na Praze 11 v rámci rychle se rozvíjející lokality Nové Roztyly, kde společnost plánuje vystavět kanceláře a další pracovní místa pro téměř 3 000 lidí. Kromě komerčních prostorů by zde měly vzniknout také byty až pro 1 500 obyvatel. Výstavba probíhá na parcele mezi stanicí metra a centrálou společnosti T-Mobile; kromě tohoto pozemku vlastní developer v blízkosti také bývalý areál jatek Interlov o rozloze 9 hektarů. Očekává se, že celková investice do budov a s nimi spojené infrastruktury by měly přesáhnout pět miliard korun. 

V současné době je možné v objektu možné dopředu jednat o pronájmu volných kancelářských prostor o rozměrech 500 m2 až 10 872 m2. V okolí se nachází několik dalších architektonicky zajímavých kancelářských budov, jako je například The Park Chodov nebo TheGreenLine

Zdroj: Passerinvest, Aulík Fišer architekti 

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme