Brumlovka otevře dalších 10 tisíc m2 flexibilních kanceláří

Objekt je určen pro zájemce, kteří nechtějí mít starost se zařízením a provozem kanceláří, mají nedostatek zasedacích místností nebo třeba potřebují kancelář jen na měsíc. „Naše FLEKSI prostory svým konceptem navazují na DNA Brumlovky, tedy splňují požadavky na kvalitu, funkčnost, estetiku i celkový uživatelský komfort. Díky tomuto konceptu můžeme nyní jako pronajímatel reagovat i na potřeby krátkodobého a střednědobého pronájmu pro naše stávající i budoucí nájemce lokality Brumlovka,“ říká ředitel rozvoje obchodu Passerinvest Group Eduard Forejt.

FLEKSI Beta je nejnovějším přírůstkem tohoto konceptu. Business centrum se nachází na 3000 m 2 v budově Beta v srdci Brumlovky a nabízí designové a příjemné prostory pro práci, konference a týmové inspirativní workshopy a vzdělávání. Za architektonickým řešením prostor stojí společnost Linstram. „Díky flexibilnímu přístupu dokážeme vyhovět nejen požadavkům na menší prostory s možností růstu dle potřeby, ale i umožnit volbu požadované délky spolupráce.

Kanceláře jsou plně servisované, kompletně zařízené a klient nemusí investovat náklady na pořízení vlastního vybavení, ani čas spojený se zajišťováním služeb jako jsou vlastní recepce, úklid, internetové připojení, správa prostor či vyjednávání smluv na dodávku energií,“ líčí manažerka FLEKSI Ivona Hronová. Zajímavostí FLEKSI Beta je prostorný plně ozvučený multifunkční sál s mediální stěnou a kaskádovitě řešeným sezením. Klienti si mohou zasedací místnosti rezervovat prostřednictvím aplikace či klientského portálu. Firemní setkání, konference, semináře a další akce jsou uspořádány na míru dle požadavků klienta.