Vlněna společnosti CTP zabodovala v soutěži o Zelenou střechu roku

02.10.2020

Nově vzniklý veřejný prostor v těsné blízkosti centra města získal letos bronzovou medaili v soutěži Zelená střecha roku.

Střechu podzemního parkoviště kancelářského areálu Vlněna v centru Brna tvoří volně přístupný park. Najdete zde zahradu se vzrostlou zelení a stromy, ale také místo pro komunitní pěstování.

„Naším cílem bylo vytvořit veřejný prostor, který bude sloužit nejen zaměstnancům firem sídlícím ve Vlněně, ale také lidem z celého Brna. V centru města totiž chybí podobné moderně vybavené zahrady, které navíc nabízejí program pro trávení volného času,“ vysvětlil Jiří Kostečka, který má rozvoj kancelářských aktivit CTP v Brně na starosti.

Stavba high-tech areálu, který nabízí osm moderních kancelářských budov z pera architekta Václava Hlaváčka a zrekonstruovaný neorenesanční Bochnerův palác, postupně finišuje. Od roku 2018 zde sídlí řada společností, především těch technologických, jako je Oracle, Infosys, RWS Moravia nebo Avast. Novinkou bude ještě letos coworkingové centrum.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme