V Šumavské ulici v Plzni vyroste prestižní business centrum

25.07.2019

V lokalitě Šumavské ulice vzniká velký architektonický projekt. V těsné blízkosti terminálu v příštích letech vyroste obří komerční centrum "Šumavská Gate".

"Cílem projektu Šumavská Gate je nabídnout na plzeňském trhu první kancelářskou budovu typu ´A´, která zajistí kvalitní pracovní prostředí, efektivitu kancelářských prostor a přitom bude zároveň minimalizovat náklady na provoz. Vedle toho, že svým půdorysným tvarem vzdáleně připomíná bránu, bylo právě umístění projektu klíčové pro jeho pojmenování," uvádí společnost Šumavská Gate, s.r.o., která za celým projektem stojí.

 

Komplex, který by měl fungovat od roku 2022, bude mít pět nadzemních podlaží a dvě podzemní. Celkem má nabídnout víc jak devět tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch, skoro tisíc a půl metrů čtverečních obchodních ploch a bezmála dvě stovky parkovacích míst

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme