Společnost VERIZON je novým nájemcem v ostravském Nová Karolína Park

25.01.2019

Administrativní budovu Nová Karolina Park v Ostravě si vybrala společnost Verizon Czech s.r.o. jako sídlo svého týmu. Firma využívá 2 900 m2 v 6. nadzemním podlaží severní a jižní části budovy. Nová Karolina Park má volných posledních 3 700 m2 kancelářských ploch a retailovou jednotku v přízemí o rozloze 86 m2.

Nová Karolina Park je architektonicky výjimečný projekt v centru Ostravy, který propojuje její historickou část s moderní čtvrtí Nová Karolina, která vznikla na místě bývalého dolu. Budova má výbornou dopravní dostupnost a to je vedle prvotřídních kancelářských ploch a moderních technologií jedním z rozhodujících argumentů pro společnosti.

Verizon patří k největším telekomunikačním společnostem dneška.  Náplní ostravského týmu je správa provozu, což znamená péči o technologie, které zákazníkům Verizonu pomáhají při jejich podnikání. 

 
 
Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme