Scott.Weber otevře Port7 v pražských Holešovicích

03.03.2023

V Praze se chystá otevření nových kanceláří, které nabídnou moderní a kvalitní prostory pro práci a zároveň budou klást velký důraz na pohodu a zdraví zaměstnanců. Společnost Scott.Weber, která se specializuje na kancelářské prostory, totiž přichází s novým projektem nazvaným Port7, který bude vystavěn přímo na břehu Vltavy.

Scott.Weber otevře Port7 v pražských Holešovicích

Scott.Weber Workspace, provozovatel flexibilních kanceláří a coworkingových a eventových prostor, rozšiřuje své portfolio o novou lokaci nesoucí název Port7. Jedná se o novou výstavbu na pobřeží Vltavy v pražských Holešovicích, do které firma investovala více než 100 milionů korun. Nové kanceláře budou spolu s jedenácti dalšími objekty součástí portfolia nemovitostí spravovaných společností Scott.Weber Workspace. Dle informací poskytnutých provozovatelem se jejich obsazenost historicky pohybovala kolem 90 - 95 %. Očekává se, že poptávka po poskytovaných prostorách zůstane i nadále vysoká. 

Port7 je inovativní a energeticky úsporná budova, která využívá méně energie a vody než běžné kancelářské budovy. Součástí budovy je několik energeticky úsporných řešení sloužících k minimalizaci environmentální stopy a významnému snížení provozních nákladů. Developer cílí na získání certifikací LEED a WELL, které potvrdí, že výstavba proběhla s důrazem na na udržitelnost a zdraví nájemců.  

Budova nabídne velké množství služeb, které bude nájemcům objektu poskytováno. Kromě výhledu na Vltavu a Troju nabídne Port7 také fitness, restaurace, kavárny, rekreační zóny a park s promenádou a sportovišti. Tato budova bude jedinečná v tom, že kromě auta, veřejné dopravy a kola, se budou moci nájemci dopravit do budovy také po vodě. Přímo na hladině Vltavy se také bude nacházet jedna ze zasedacích místností, která bude nájemcům k dispozici. 

Ceny za pronájem servisovaných kanceláří a coworkingových míst se budou lišit podle jednotlivých částí budovy. Kromě zařízených a servisovaných kanceláří budou mít nájemci přístup ke společným prostorám a komunitním akcím. Součástí nájmu bude také předplatné za zasedacích místností. 

Praha 7 zůstává populární čtvrtí pro developery a vzniká tu velké množství nových klasických kanceláří i servisovaných kanceláří a coworkingů

Zdroj: Scott.Weber, CIJ Europe 

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme