Pronájem

Servisované kanceláře Palác Ara, Perlová, Praha 1- Staré Město

Praha 1Ev. č. nabídky SL- Hub

Nabízíme plně servisované a vybavené kancelářské prostory ke krátkodobému a dlouhodobému pronájmu k dispozici ihned!

Cena na vyžádání

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
50 m²Ihned
100 m²Ihned
150 m²Ihned
250 m²Ihned
350 m²Ihned
500 m²Ihned

Specifikace

Jedná se o moderní a zcela výjimečné zázemí, které díky maximální podpoře svých klientů a vzdělávacím programům posouvá podnikání a lidi na vyšší úroveň. Pravidelně pořádané workshopy a eventy jsou klíčem pro vytváření kontaktů mezi potenciálními partnery, kapitálem a investory. Atmosféra těchto prostor je vhodná především pro startupy, inovační centra, freelancery a neziskové organizace, pro které jsou připraveny speciální ceny nájemného v podobě slevy až do výše 50%.

Lokalita

Skvělá lokalita přímo v centru Prahy v oblasti ulice Na příkopě a Jungmannova náměstí zajišťuje výbornou dostupnost veřejné dopravy. Budova se vyskytuje přímo na stanici metra Můstek (trasa A, B) jen pár minut chůze od Národní třídy, Náměstí Republiky i Hlavního a Masarykova nádraží. Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost v podobě mnoha restaurací, kaváren, barů, bank i poštu.

Vzhledem k široké nabídce a individuálnímu přístupu jsou ceny stanoveny až na základě výběru nejvhodnějšího řešení pro klienta, proto nás v případě zájmu dozvědět se podrobnější informace neváhejte kontaktovat na přímo.

Další informace

Lokalita
Praha 1

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Vybaveno | Otevíratelná okna | Možnost změny dispozice | Přístup 24/7 | Recepce | Výtah

Podobné v okolí