Office

Homepage > Pronájem kanceláří > Praha > Quadrio, Purkyňova, Praha 1 - Nové Město

Quadrio, Purkyňova, Praha 1 - Nové Město

cena na vyžádání

MN-QUA1

Nabízíme pronájem kancelářských prostor 356m2 v budově Quadrio, na Praze 1. Jednotka je v nejvyšším patře se 2 privátními terasami.
Budova Quadrio, je v samém srdci české metropole a propojuje nabídku špičkových kanceláří a nákupní galerie se zázemím pro odpočinek a volný čas. Atraktivní poloha na centrálním dopravním uzlu, moderní architektura a vysoká kvalita služeb splňují současné nároky na pracovní prostředí a životní styl. Projekt nabízí moderní kanceláře, exkluzivní byty a nákupní galerii.
Nájemcům je k dispozici  terasa na střeše budovy, která poskytne neopakovatelné výhledy na starou Prahu v čele s Pražským Hradem.
Díky stanici metra přímo v objektu, tramvajovému uzlu před budovou, podzemnímu parkovišti  a snadnému napojení na důležité městské komunikace i blízká vlaková nádraží je Quadrio jednou z nejlépe dopravně dostupných kancelářských budov v Praze 1 a širším okolí. Na Václavské náměstí, ulici Na Příkopě nebo na Staroměstské náměstí se lze dostat pěšky během několika minut.  
Quadrio nabízí prostor pro velké i menší společnosti a flexibilní uspořádání pro individuální i otevřené kanceláře. To vše s možností budoucích úprav díky jedinečné dispozici pater.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @najdikancelare.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaPurkyňova 2121/3, Praha - Nové Město
Jednotky
356 m² 
Poplatky+ 172 CZK
Parking330 EUR/park. místo
Vybavení
Bezbariérový přístupVýtah
KlimatizaceRecepce
Přístup 24/7Otevíratelná okna
Možnost změny dispozicePodlahové boxy
Kryté parkováníTerasa / balkón

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na kanceláře jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme