www.najdikancelare.cz logo
Pronájem

NBC Office, 28. října, Ostrava

Ostrava-městoEv. č. nabídky PF-NBCOstrava

K pronájmu nabízíme objekt, který se nachází na urbanisticky velmi cenném místě Ostravy, na okraji pěší zóny současného centra, u hlavních příjezdových komunikací, zajišťujících velmi dobré dopravní spojení. Na budovu přímo navazuje území o rozloze několika hektarů, kde je zrealizován projekt nákupního centra Nová Karolina Forum, administrativní projekt Nová Karolina Park a rezidenční zóna.
V bezprostřední blízkosti objektu je vlastní parkoviště, které slouží pouze nájemcům objektu a jejich hostům. V budově funguje nepřetržitá ostraha objektu a recepční služba, která vyřizuje příjem pošty, zásilek, telefonických a osobních vzkazů a ohlašuje návštěvy.
Majitel objektu zajišťuje úklid společných prostor, v celé budově je zakázáno kouření.

Objekt nabízí celkově asi 1600 m2 volných kancelářských ploch, ty jsou rozděleny do 4 pater. Na jednom podlaží jsou pro Vás k dispozici kancelářské celky až do plochy cca 500 m2, přičemž každé podlaží nabízí jiné dispoziční řešení.
K pronájmu nabízíme jak jednotlivé kanceláře (od cca 20 m2), tak pronájmy jednotlivých pater, která se mohou dle přání klientů i propojit a získat tak prostor až do velikosti 1600 m2.
Datová síť je vedena v podokenních žlabech, objekt je plně klimatizován.


V případě dotazů nebo při zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

  • Nájem

    300 Kč / m² / měsíc

    + 80 Kčservisní poplatek

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
330 m²Ihned
400 m²Ihned
517 m²Ihned
Celková plocha k dispozici
330–1 247 m²

Další informace

Lokalita
Ostrava-město

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Otevíratelná okna | Možnost změny dispozice | Přístup 24/7 | Recepce | Výtah

Podobné v okolí