Pronájem

ABC Beta, Gregorova, Ostrava

Ostrava-městoEv. č. nabídky OFF-AssentalBC

Asental Business Center je moderní kancelářský komplex v samém centru Ostravy s přístupy z Prokešova náměstí naproti Nové radnici a také z ulice Gregorova. Moderní kancelářské budovy po celkové rekonstrukci najdete v samotném centru Ostravy, nedaleko Magistrátu města s veškerou občanskou vybaveností. K dispozici je vlastní parkoviště před budovou, ve dvoře a podzemní parkování.
Asental Business Center tvoří tři kancelářské budovy Alfa, Beta a Gama, z nichž každá nabízí specifický standard.

Budova Alfa, Prokešovo náměstí 6, byla postavena v roce 1937 jako bývalé ředitelství důlní společnosti a byla kompletně přestavěna v roce 2016, za což byla oceněna třetím místě v soutěži Best of realty. Památkové chráněná šestipodlažní budova nabízí 5 125 m2 exkluzivních reprezentativních kancelářských prostor ve standardu A-. Budova je známa zachovalým a plně funkčním výtahem pater noster nebo velkoformátovou vitráží Jana Baucha.

Budova Beta, Gregorova 3, ve standardu A- byla postavena v roce 1963 a nabízí na osmi podlažích 9 539 metrů moderních kanceláří členěných do sekcí po 400 - 500 m2.

Budova Gama Prokešovo náměstí 5, nabízí ve standardu B, celkem 33 oddělených kancelářských jednotek malého formátu od 20 do 75 m2 vhodných pro menší firmy.
V objektu je k dispozici jídelna. V suterénu jsou nájemcům k dispozici prostory pro sklady a spisovny.
Výborná dopravní obslužnost MHD v místě. Součástí služeb je 24hodinová recepce, fyzická ostraha. K vybavení objektu dále patří dva moderní osobní výtahy, nákladní výtah, přístupový kartový systém.

Cena na vyžádání

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
160 m²Ihned
300 m²Ihned

Další informace

Lokalita
Ostrava-město

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Otevíratelná okna | Možnost změny dispozice | Přístup 24/7 | Recepce | Výtah | Kryté parkování | Garáž

Podobné v okolí