Pronájem

TITANIUM T TOWER BOUTIQUE, Nové Sady, Brno - Staré Brno

Brno městoEv. č. nabídky MN-TITTTOWER

Nabízíme k pronájmu nové moderní kanceláře v projektu TITANIUM v centru města Brno. Nejmodernější budova Signature building TITANIA – TOWER Boutique přináší 11 patrovou budovu v centru města a jeho výhledy na ikony Brna – Petrov a Špilberk jsou dech beroucí.

  • Nájem

    19,99 Kč–20,99 Kč / m² / měsíc

  • Parking

    140 Kč / místo / měsíc

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
442 m²Ihned
442 m²Ihned
475 m²Ihned
475 m²Ihned
900 m²Ihned
1 834 m²Ihned
Celková plocha k dispozici
442–4 568 m²

 Specifikace

TOWER boutique přináší nejvyšší technický, technologický, ale především designový standard z celého komplexu. V technickém provedení přináší nejnovější technologie jako je nejmodernější klimatizace, která vždy zajistí optimální tepelný komfort, LED světelnou techniku, která podporuje exkluzivní pracovní prostředí, nejmodernější prosklenou fasádu s trojitým zasklením a s okny od podlahy po strop, které nejen přirozeně prosvětlují celý interiér, ale poskytují skutečně fantastické výhledy.

Posun na „next level“ je však nejvíce patrný v designu. Jak samotná recepce, tak i všechny společné prostory dávají pocit exkluzivity jako ve světovém boutique a kromě příjemných pocitů vytvářejí inspirativní pracovní atmosféru, která z každého pracovního dne udělá skutečný zážitek.

Lokalita

Prominentní adresa Business Complexu TITANIUM v centru města Brna nabízí uživatelům množství dalších služeb, které obohatí život, šetří čas a zkvalitňují pracovní prostředí. Výjimečně snadná dopravní dostupnost (auto, tramvaj, vlak), docházková vzdálenost do všech částí centra města, páteřní tramvajová linka přímo před hlavním vchodem komplexu a vynikající napojení na dálniční síť zajišťují maximální komfort pro všechny uživatele komplexu

Další informace

Lokalita
Brno město

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Částečně vybaveno | Otevíratelná okna | Přístup 24/7 | Recepce | Výtah | Kryté parkování

Podobné v okolí