Office

Homepage > Pronájem kanceláří > Brno > Business park Vlněna, Přízova, Brno-střed

Business park Vlněna, Přízova, Brno-střed

od 14,95 do 22 EUR za m2/měsíc

MN-Brno_Vlněna

Nabízíme pronájem moderních kanceláří na Vlněna Office Park je nově vznikající administrativní centrum, které nabízí 120 000 m2 kancelářských a prodejních prostor ve vysokém standardu na adrese Vlněná/ Přízová v Brně.

Na místě někdejší slavné továrny vzniklo zázemí pro firmy, které láká svým umístěním v centru města, technologickým vybavením i enviromentální vstřícností všech svých budov. Na Vlněně se propojují malí i velcí. Vedle technologických gigantů se na Vlněně nachází i cowork Clubco s pestrou komunitou freelancerů různého zaměření. 
Nájemci se mohou potkávat na interních setkáních i na různých akcích. Park nabízí místo pro odpočinek, příjemné zelené prostředí a řadu různorodých možností pro občerstvení od kultovní rebelské kavárny přes cukrárnu, mexické bistro až po stylovou restauraci Filipa Sajlera.

Vlněna Office Park je na místě bývalé textilní továrny, po níž si zachoval své jméno. Nachází se v centru Brna a obrovskou výhodou je bezkonkurenční dopravní spojení MHD a hlavní autobusové i vlakové nádraží Brno je v dochozí vzdálenosti. Podzemní parkoviště nabídnou dostatek parkovacích ploch. Těsná blízkost centra města a obchodního domu Galerie Vaňkovka zajistí nájemcům veškerou občanskou vybavenost a služby.

Vlněna Office Park bude v souhrnu sestávat z deseti budov, přičemž řada z nich je již obsazena a další připravena k nastěhování prvním nájemcům. Mezi jednotlivými budovami je vybudován odpočinkový park s jezírkem a zelení.
Všechny prostory jsou certifikovány dle přísných kritérií udržitelnosti budov BREEAM a nabízí kancelářské prostory, které lze přizpůsobit požadavkům jednotlivých nájemců. V tomto projektu je možný pronájem jak malých kancelářských prostor, tak kanceláří o velikosti několika tisíc metrů čtverečních. Velikost centra nabízí flexibilitu a bude umožňovat i expanzi do nově vznikajících prostor v rozsahu, který nemá v současné době na brněnském trhu konkurenci.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @najdikancelare.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaPřízova 285/3, Brno - Trnitá
ParkováníAno
Jednotky
84 m²124 m²
143 m²198 m²
349 m²451 m²
485 m²560 m²
609 m²900 m²
1.004 m²1.004 m²
1.004 m²1.117 m²
2.008 m²2.355 m²
3.012 m²5.500 m²
Poplatky+ 4 EUR
Parking140 EUR/park. místo
Vybavení
Bezbariérový přístupVýtah
KlimatizaceRecepce
Přístup 24/7Otevíratelná okna
Možnost změny dispozicePodlahové boxy
Kryté parkování

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na kanceláře jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme