Praha má dvě z Top 10 nejekologičtějších kancelářských budov na světě

28.02.2020

Dvě z deseti nejekologičtějších kancelářských budov na světě se nacházejí v Praze a obě byly vytvořeny společností Skanska. Jedná se o Visionary v Praze 7 a Praga Studios v Praze 8.

Jediným městem, které umístilo více budov do žebříčku deseti nejekologičtějších kancelářských budov, byla Bukurešť se třemi objekty. 7 z 10 budov se nachází v Evropě, která se stala regionálním centrem excelence, pokud jde o udržitelnou výstavbu budov. 

„Certifikace LEED na úrovni Platinum je standardem všech budov, které Skanska v posledních šesti letech v České republice dokončila. Jsme velmi hrdí na to, že naše české projekty obsazují první příčky žebříčku trvale udržitelných budov nejen na regionální, ale celosvětové úrovni. Dokazuje to, že se nám v rámci developerských aktivit v Praze daří posouvat hranice technických řešení, z čehož nakonec profitují nejen nájemci budov, ale celé město,” říká Alexandra Tomášková, výkonná viceprezidentka komerčního developmentu pro Maďarsko a Českou republiku.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme