OBERMEYER HELIKA úspěšně pokračuje s projektem Rustonka

11.09.2020

Architektonická a projekční společnost OBERMEYER HELIKA a.s. aktuálně dokončuje na pozici projektanta Administrativní budovy Rohanské nábřeží (Rustonka 2) práci, které se věnuje od roku 2017.

Dne 23. června proběhla úspěšná kolaudace a v OBERMEYER HELIKA nyní finalizují dokumentaci skutečného provedení stavby. Developerem projektu je společnost J&T REAL ESTATE CZ. Ta administrativní budovy už předala budoucím uživatelům, společnosti J&T Banka, a.s.

„Na projektu administrativních budov RUSTONKA 1C a RUSTONKA 2 se podílíme již pátým rokem. Konkrétně u budovy 2 jsme se věnovali činnostem jako řešení statiky, koordinace technických rozvodů, ale také přípravě tendrové dokumentace fit-outů, tedy prostor pro budoucí nájemce,“ komentuje dlouhodobou spolupráci na projektu Josef Knížek, vedoucí projektu OBERMEYER HELIKA a.s. „Pro generálního dodavatele projektu CMC jsme zastávali funkci hlavního inženýra projektu. Nyní dokončujeme dokumentaci skutečného provedení stavby,“ doplňuje Josef Knížek.

Novostavby jsou součástí komplexu administrativních budov Rustonka v Praze 8 – Karlíně na místě bývalého areálu Pražské strojírny Rustonka. Nabízí moderní a flexibilní kancelářské, obchodní a gastronomické prostory na ploše 30.000 m2 v obou budovách. Osmipodlažní budova Rustonka 2 s plochou 16.000 m2 bude plně využita J&T Bankou. Kapacita kanceláří čítá cca 750 pracovních míst. Zde OBERMEYER HELIKA a.s. pracovala nejenom na Shell & Core, ale zároveň také na fitoutech pro budoucího nájemce. Uspořádání vnitřních prostor bylo navrženo na míru společnosti J&T Banka dle konkrétních požadavků zaměstnanců a potřeb společnosti.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme