Komerční banka otevřela první designovou pobočku – v Myslbeku Na Příkopě

26.06.2020

Nová pobočka Komerční banky má plochu 600 m2. Tradiční přepážky nahradil koncept přátelského lounge. Jde o pilotní projekt Komerční banky v rámci poskytovaných služeb.

„Těší nás, že v Myslbeku můžeme představit našim klientům a návštěvníkům některé prvky nového způsobu obsluhy. Ty plánujeme následně uplatňovat i v konceptu poboček KB. Věřím, že půjde o moderní a přívětivý prostor, který současně zajistí dostatek soukromí a podpoří osobní přístup ke klientům. Komerční banka je z hlediska zavádění technologických inovací lídrem v České republice, proto si nejnovější bankovní novinky, jako je například naše mobilní bankovnictví nebo platby telefonem či hodinkami, může přijít kdokoli vyzkoušet,“ uvedl Marek Vosátka, obchodní ředitel pro Retailové bankovnictví KB.

Pro majitele Myslbeku, mezinárodní společnost AEW, je otevření pobočky Komerční banky důležitým milníkem v nastavení nájemního mixu. Ten se dosud opíral o prémiové módní značky, včetně největší pražské prodejny H&M, a originální gastro formáty. Stále větší prostor ale budou dostávat služby nebo koncepty pracující s přidanou hodnotou či zážitkem ze strany zákazníka.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme