Kanceláře Arcadis Czech Republic získaly jako první v kontinentální Evropě WELL Health-Safety Rating

12.12.2020

Arcadis Czech Republic jako první v kontinentální Evropě získal pro svou kancelář v České republice posudek kvality pracovního prostředí dle mezinárodního standardu WELL Health-Safety Rating pro provoz a údržbu, připraveného pod záštitou International WELL Building Institute (IWBI).

„Arcadis se snaží jít příkladem a ukázat správnou cestu ostatním prostřednictvím vzdělávání, získávání know-how a zkoušení průkopnických technik k dosažení různých kritérií všech nejmodernějších standardů dostupných na trhu. Po přečtení kritérií WELL Health-Safety Rating jsme jako tým došli k závěru, že většina aspektů jednotlivých kritérií je v našich prostorách již implementována, přičemž zakomponování zbývajících nám dávalo smysl. Některá kritéria nám poskytla novou perspektivu k maximalizaci pohody a ochrany našich zaměstnanců v tomto náročném období. Mimoto nám dala příležitost k implementaci nových a současně zlepšení již zavedených opatření, která přispívají k celkové pohodě v pracovním prostředí,“ sdělila Silvie Figurová, Sustainability Consultant společnosti Arcadis Czech Republic.

Hodnocení WELL Health-Safety Rating je navrženo tak, aby vlastníkům a provozovatelům velkých i malých firem umožnilo podniknout kroky pro zajištění zdraví a bezpečí svých zaměstnanců, návštěvníků a obchodních partnerů. Napomáhá tak k lepšímu a bezpečnějšímu prostředí pro návrat do kanceláří po pandemii, a to nejen pro samotné uživatele daných prostor, ale i pro širší komunitu.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme