CSG přesídlí do projektu na míru od developera J&T

18.03.2022

Karlínský prémiový projekt Red Court navržený CMC Architects tak získal nájemce už rok před svým dokončením.

Budova Red Court má v osmi nadzemních podlažích přes 7.000 m2 kancelářských ploch a pyšní se certifikací udržitelnosti LEED GOLD.

„Přesun na novou adresu nám umožní mít všechny zaměstnance naší skupiny pod jednou střechou, což významně zefektivní veškeré procesy. Zároveň mě těší, že zůstáváme v Karlíně, kde CSG působí dlouhodobě. Projekt Red Courtu nás oslovil tím, že splňuje všechny naše požadavky na kancelářské prostory od dostupnosti, kvalitního pracovního prostředí až po nejvyšší možnou ekologickou certifikaci budovy,“ říká David Chour, místopředseda představenstva Czechoslovak Group.

Do nové centrály se přesunou čtyři stovky pracovníků skupiny CSG, kteří působí v Praze. Projekt počítá jak s pevnými kancelářskými místy, tak se sdílenými pracovními místy pro případ potřeby zázemí pro zaměstnance a manažery mimopražských společností celé skupiny.

„Obchod, kdy si jeden nájemce pronajme celou budovu, se nerodí každý den. Jde o prestižní holding firem převážně z Česka a Slovenska, takže jsem rád, že se nabídka s poptávkou protnula právě zde. Nová budova skupině Czechoslovak Group umí poskytnout potřebný klid a komfort, takže splnila i ty nejvyšší požadavky na nové sídlo,“ říká předseda představenstva J&T REAL ESTATE CZ Dušan Palcr.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme