Crestyl dokončil čtvrtou etapu kanceláří DOCK IN

30.07.2020

Developerská skupina CRESTYL zkolaudovala v červnu novou administrativní budovu DOCK IN FOUR, která je součástí čtvrti DOCK vyrůstající kolem dvou slepých ramen Vltavy v pražské Libni.

Do objektu nabízejícím 20.000 m2 kanceláří a 3.000 m2 prostor pro služby se tak již postupně stěhují noví nájemci. Budova je prakticky celá pronajatá, volných je pouze několik procent ploch. Stavba s osobitým stylem s množstvím balkonů a teras navazuje na úspěšné první tři etapy kanceláří DOCK IN, z nichž poslední byla dokončena na konci roku. K největším nájemcům v nové budově patří komunikační skupina Publicis a společnosti Henkel a Hornbach.

„Naši rozsáhlou čtvrť DOCK se nám nyní podařilo prakticky celou dokončit. Zbývá nám poslední kancelářská budova, rezidenční jsou již hotové úplně všechny. Právě díky propojení kanceláří s byty v bezprostředním okolí je místo stále živé a celkovou unikátní atmosféru ještě podtrhuje velké množství zeleně a přilehlá řeka,“ řekl Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl. „Pokračující zájem o DOCK IN potvrzuje, že se nám podařilo vytvořit moderní administrativní centrum se skutečně příjemným pracovním prostředím v blízkosti centra metropole.“

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme