CPI Properity Group koupila pozemek u stanice metra Nádraží Holešovice

20.12.2019

Skupina CPI Property Group koupila pozemek přímo u severního vestibulu stanice metra C Nádraží Holešovice. Pozemek o rozloze více než 10 000 m2 pořídila skupina CPI Property Group za více než 725 milionů korun.

„Jsme pyšní na to, že jsme úspěšně dokončili nákup velmi lukratích pozemků v bezprostředním sousedství stanice metra C Nádraží Holešovice. Cena, kterou CPI Property Group za pozemky zaplatila, jasně ukazuje reálnou tržní hodnotu pozemků v okolí stanic metra v centrální části Prahy,“ říká Zdeněk Havelka, výkonný ředitel skupiny CPI Property Group.

Vedle tohoto pozemku vlastní skupina CPI Property Group v jížní a střední části rozvojového území Bubny-Zátory dalších více než 200 tisíc metrů čtverečních. „Věříme, že brzy dojde nejen k úspěšnému schválení územní studie, ale i k úpravě územního plánu a jeho následnému schválení,“ komentuje Zdeněk Havelka a dodává: „Doufáme v co nejrychlejší postup a realizaci všech staveb v rámci rozvojového území. Pražské Bubny spolu s brněnským areálem Nová Zbrojovka se stávají hlavním předmětem developmentu skupiny CPI Property Group.“

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme