Coworking mění mapu kancelářského trhu v Praze

12.07.2019

Staré Město, Karlín, Smíchov a Pankrác. To jsou čtyři dosud potvrzené lokality, kde bude působit unikátní koncept coworkingu Spaces. Tento mezinárodní poskytovatel flexibilních kanceláří na míru nabízí v Praze už přes 15 000 m2.

Aktuálně je zájem o sdílené prostory natolik vysoký, že vedení Spaces umožňuje přizpůsobovat nabídku podle převažujícího byznysu v jednotlivých městských částech. A přemýšlet o další expanzi. „Poptávky máme hlavně od velkých, zpravidla mezinárodních společností. Je pro ně atraktivní kombinace vlastních kanceláří a sdílených prostor. Variabilitu spojenou s programem a servisem oceňují zaměstnanci. Managementu zase vyhovuje fakt, že platí jen za využité metry a hodiny,“ říká Karel Pelán, Country Manager Spaces pro Českou republiku a Slovensko, který označuje vlnu zájmu o coworkingy a flexibilní pracovní systém za „enormní“.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme