CFIG Real Estate rozjíždí svůj první developerský projekt

25.07.2021

V Pardubicích vznikne moderní administrativní centrum Palachovka. Hotové prostory by měly být připraveny k nastěhování do konce roku 2022.

Společnost CFIG Real Estate, patřící do finanční a investiční skupiny CFIG, představuje finální podobu projektu Palachovka. Rozestavěná administrativní budova má pět nadzemních podlaží. Celý objekt nabídne zhruba 2.500 m2 kancelářských a obchodních ploch a 240 m2 zelených teras s panoramatickým výhledem na Pardubice. 

„Budova je již delší dobu rozestavěna a podařilo se nám ji získat za zajímavých podmínek. Jsem pardubický patriot, takže i z toho důvodu jsme příliš neváhali. V realitách vidíme potenciál, chceme v nich růst a vstup do developmentu je tak dalším přirozeným stupněm vývoje naší společnosti,“ říká Martin Chovanec, zakladatel skupiny CFIG.

Čtyři patra nabídnou plochu pro kanceláře. Celý projekt klade důraz na vysoký standard a modernost ve všech aspektech. O úspornost budovy se postará střešní solární elektrárna, nároky zelené budovy naplní rozsáhlé terasy osázené zelení, stejně jako okolní zelené plochy.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme