CA Immo pronajala 1.400 m2 v budově Missouri Park

23.04.2021

Kancelářské plochy si zde pronajala právní kancelář Allen & Overy.

Administrativní budova Missouri Park, která nabízí pronájem kanceláří, je aktuálně ve výstavbě v prémiové lokalitě Prahy 8 – Karlín. V současné době jsou souběžně dokončované objekty Missouri Park a Mississippi House pronajaté ze 40 % a jejich předpokládaný termín dokončení je letos v červenci. Obě budovy jsou součástí kancelářského areálu River City Prague na Rohanském nábřeží.
Dohromady disponují kancelářskými plochami k pronájmu o rozloze téměř 21 000 m2, čímž se celkový objem kanceláří v rámci River City Prague dostává na více než 80 000 m2. 

Václav Jonáš, ředitel CA Immo v Praze, uvádí: „Velmi nás těší, že se Allen & Overy rozhodla jako svou novou adresu a pražské působiště využít právě kampus River City Prague v Karlíně. Pro nás je to potvrzením, že tento projekt přitahuje ze všech oborů inovativní firmy, které chtějí být dobře připravené na budoucnost, chtějí svým lidem zajistit atraktivní a zdravé pracovní prostředí v technologicky vyspělé budově a přitom je pro ně zcela zásadní i odpovědný přístup k životnímu prostředí.“

Společnost CA Immo u všech svých projektů klade vysoký důraz na udržitelnost, nízkou energetickou náročnost a nízké imise. Mississippi House a Missouri Park doplní kancelářský komplex River City Prague, který v současné době zahrnuje tři kancelářské budovy třídy A (Amazon Court, Nile House a Danube House).

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme