Budova Brumlovka v BB Centru v Praze je zcela obsazená

20.03.2020

Kavárna Coffee Perk a prodejna sportovních potřeb Arena pronajala poslední dostupné čtvereční metry.

Budova Brumlovka nabízí celkem 6200 m2 pronajímatelného prostoru ve třech podlažích a třech podzemních podlažích. Nájemcem budovy je moderní wellness a fitness centrum Balance Club Brumlovka. V budově je také několik restaurací a kaváren, různé obchody a pobočka České pošty.

Dva noví nájemníci obsadili volné jednotky v přízemí budovy o rozloze 71 m2 (Aréna) a 72 m2 (Káva Perk). „Jsme rádi, že díky těmto novým nájemcům jsme schopni obohatit zajímavý mix v BB Centru, který obsahuje široké spektrum zboží a služeb. Naší snahou je neustále rozšiřovat nabídku pro lidi, kteří zde pracují, žijí nebo právě procházejí komplexem. BB Centrum tak nadále rozvíjí a vytváří plnohodnotné městské okolí nabízející příjemné podmínky pro práci, nakupování, sport a volný čas,“ vysvětlila s ohledem na nové nájemce Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení skupiny Passerinvest.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme