Budova A v pražském BB Centru prošla rekonstrukcí za půl miliardy korun

05.04.2019

Celkovou revitalizací vnitřních prostor i vnějšího pláště vloni prošla administrativní Budova A stojící v areálu pražského BB Centra. Rekonstrukci budovy o celkové pronajímatelné ploše 21 600 m2 navrhl architektonický ateliér A8000. Majitelem objektu je investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP.

Nejvýraznějším zásahem do Budovy A byla úprava fasády – původní omítku nahradily hladké plechové kazety v bílé barvě, předsazená ocelová konstrukce směrem na Vyskočilovu ulici je zvýrazněna tyrkysovým nátěrem. Nově byla na střeše v 7. nadzemním podlaží vybudována střešní zahrada o rozloze 1 400 m2.

„Budovu A jsme postavili v roce 2002 jako třetí projekt vznikajícího areálu BB Centrum. Svému účelu sloužila šestnáct let, nicméně technologie i trendy se mění a nyní bylo potřeba investovat do rozsáhlejších úprav,“ říká Radim Passer, zakladatel a generální ředitel PASSERINVEST GROUP.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme