Brumlovka představuje novou vizuální identitu

11.04.2022

Společnost Passerinvest Group stojí za urbanistickou proměnou pražské lokality Brumlovka v Praze 4, která patří k největším projektům svého druhu v Evropě.

Rozvojem celé oblasti se Brumlovka stala plnohodnotnou městskou čtvrtí a původní název administrativního areálu BB Centrum byl tak postupem doby překonán. Přirozeným vývojem se tak v dubnu 2022 nově vrací, resp. pro mnohé stále zůstává, místopisné označení lokality Brumlovka. 

„K rozhodnutí ke změně názvu nedošlo ze dne na den. Touto myšlenkou jsme se ve firmě zabývali několik let. Vnímali jsme zpětnou vazbu od místních obyvatel i lidí, kteří zde pracují, a to v rámci naší každodenní činnosti. Zhruba před rokem jsme uskutečnili větší průzkum mezi obyvateli Prahy, ve kterém název Brumlovka rezonoval mnohem výrazněji a přirozeně, přestože i název BB Centrum byl široké veřejnosti poměrně známý. Nicméně i v souvislosti se strategií naší firmy, která se o udržitelný rozvoj lokality Brumlovka dlouhodobě stará, změna názvu na Brumlovku byla nakonec jasnou volbou. Od jara tohoto roku tak bude změna loga i nové grafické identity patrná přímo v místě, navíc ji podpoříme komunikační kampaní jak on-line, tak v tisku či outdooru,“ vysvětluje Kristýna Samková, Head of Marketing and PR, Passerinvest Group, a.s.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme