Arcona Capital uskutečnila prodej dvou kancelářských budov v širším centru Českých Budějovic

27.03.2020

Společnost Arcona Capital podepsala smlouvy na prodej dvou kancelářských budov v Českých Budějovicích.

Nemovitosti se nacházejí v ulici Kněžkodvorská a na Senovážném náměstí, což jsou lokality širšího centra města, a poskytují 3 258 m2, respektive 1 734 m2 pronajímatelných ploch. Hlavními nájemci jsou společnosti se silným zázemím jako poskytovatel telekomunikačních služeb Cetin ze skupiny PPF či Česká pošta. Novými vlastníky budov jsou místní investoři, kteří se orientují na nemovitosti v klíčových regionech České republiky generující menší či střední zisky.

Zbyněk Laube, ředitel Správy aktiv a rozvoje společnosti pro střední Evropu ve skupině Arcona Capital, uvedl: „Jsme velmi potěšeni realizací obou transakcí, zejména vzhledem k současné tržní a společenské situaci. Dosažené prodejní ceny překonávají naše očekávání, zajišťují investorům ACCEP velmi dobrou návratnost a poukazují na přetrvávající pozitivní sentiment mezi investory v segmentu nemovitostí“.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme