Albatros Media stěhuje své kanceláře do nových prostor od CPI Property Group

22.01.2021

V pražské budově Mayhouse na ulici 5. května obsadí bezmála 2.200 m2.

„Mít pod svou střechou právě Albatros Media je pro nás samozřejmě velkým úspěchem a uděláme vše pro to, aby se u nás novému nájemci dařilo a aby se jeho zaměstnanci cítili skvěle. Momentálně společně dokončujeme detailní specifikace budoucích kanceláří, které novému klientovi připravíme na míru dle jeho představ a požadavků,“ říká David Votřel, vedoucí asset managementu pro kancelářský segment v CPI Property Group.

„Jelikož se naše společnost neustále vyvíjí a sleduje nové trendy, chceme jít s dobou i co se týče pracovního zázemí. Na moderní kanceláře se proto velmi těšíme a věříme, že se našim zaměstnancům budou líbit a zejména, že se v nich budou dobře cítit. Spokojenost našich zaměstnanců je totiž pro nás klíčová,“ říká za společnost Albatros Media Libuše Kocanová, provozní a personální ředitelka.

Na nové adrese bude nakladatelství fungovat od 1. září 2021. Mayhouse je nová kancelářská budova v nejžádanější administrativní lokalitě na Praze 4. Na šesti nadzemních patrech a ploše 7.800 m2 nabízí nejen kancelářské prostory, ale i patřičné zázemí.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme