Office

Homepage > Pronájem kanceláří > Praha > Vinohradská 180, Vinohrady - Praha 3

Vinohradská 180, Vinohrady - Praha 3

cena na vyžádání

SL-VINO180

Nabízíme vám k pronájmu moderní administrativní budovu na atraktivní adrese Vinohradská 180 na Praze 3 - Vinohrady. Aktuálně jsou k dispozici k pronájmu volné prostory, které nabízejí špičkový komfort a praktičnost pro všechny nájemce. Budova je vybavena veškerými nezbytnými službami, jako je např. 24 hodinová recepce s ostrahou, kamerový systém a systém vstupních čipových karet.

S pronajatelnou plochou 8405 m2 poskytuje budova dostatečně prostorné kanceláře a obchodní prostory k pronájmu. Budova disponuje také vynikajícími parkovacími možnostmi – parkovací stání před budovou a v podzemní garáži. V budově sídlila v minulosti bankovní instituce, proto jsou kromě kanceláří k dispozici také konferenční a přednáškové místnosti a další prostory, které je možné dále upravovat – např. obchody, restaurace, ordinace apod. 
V suterénu se nachází zařízená kantýna vč. gastro vybavení a prostorné jídelny. Zároveň je možné si pronajmout skladové prostory, které jsou přístupné přímo z podzemní garáže.

Díky komplexní modulové skladbě budovy lze upravit vnitřní dělící konstrukce podle požadavků nájemce. K dispozici jsou čtyři výtahy a tři schodiště. Prostory jsou prosvětlené přirozeným denním světlem, což zajišťují velká okna s elektrickými venkovními žaluziemi. Nejvyšší patro budovy disponuje terasami s nádhernými výhledy na město.

Kromě výhodného umístění přímo v centru města, budova nabízí také vynikající dopravní spojení – zastávka metra Želivského na trase A a několik tramvajových a autobusových zastávek. Zároveň se v okolí nachází veškerá občanská vybavenost. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @najdikancelare.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaVinohradská 1632/180, Praha - Vinohrady
ParkováníAno
Jednotky
500 m²1.000 m²
1.500 m²2.000 m²
3.000 m²4.000 m²
5.000 m²6.000 m²
7.000 m²8.400 m²
Vybavení
Bezbariérový přístupVýtah
KlimatizaceRecepce
Přístup 24/7Otevíratelná okna
Možnost změny dispozicePodlahové boxy

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na kanceláře jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme