Servisované kanceláře k pronájmu ihned - Pražského povstání - 11m2 - 1500m2

Praha

Ideální řešení pro všechny, kdo hledají pronájem stylových, plně vybavených kancelářských prostor na několik dní, týdnů či měsíců. Projekt nabízí samostatné kanceláře od 11 m² do 50 m², prostory pro coworking, zařízené zasedací místnosti a široké spektrum služeb pro bezproblémový chod Vašeho byznysu (např. spolehlivá wi-fi, služby osobní asistentky, zasedací místnosti, právní poradenství, IT oddělení).

Kanceláře jsou skvěle dostupné autem i MHD, nacházejí se přímo na stanici metra Pražského povstání, u Severojižní magistrály napojené na D1, v blízkosti autobusové a tramvajové zastávky. Garážové parkování přímo v prostorách budovy. Okolí budovy nabízí plnou občanskou vybavenost, v pohodlné docházkové vzdálenosti se nachází rozsáhlý park na Vyšehradě i Náplavka. Budova má jedinečnou infrastrukturu v podobě fitness sálu a sprch zdarma, parkování kol a motorek zdarma, restaurace, kavárny a prostoru pro pořádání akcí či konferencí. Nedaleko najdete také nákupní centrum Arkády, které disponuje hned několika skvělými restauracemi, kavárnami a obchody.

Koncept flexibilních sdílených kanceláří představuje praktické řešení pro rozjíždějící se startupy a freelancery, kteří potřebují stabilní zázemí pro svou práci. Využívají pohodlí vlastní uzavřené kanceláře, ale nemusí se starat o provoz recepce, kuchyněk a dalších starostí spojených s běžným provozem kanceláří.

Coworking vám umožňuje přijít kdykoliv, vybrat si volné místo a pustit se do práce. Přístup k pracovnímu místu je naprosto flexibilní: zaplatíte jen za den, kdy do kanceláře přijdete. Nebo si můžete vybrat z výhodných měsíčních tarifů.

Pronajímatel nabízí zájemcům možnost jednodenního pronájmu až po smlouvu na dobu neurčitou. Kanceláře si můžete zdarma na jeden den vyzkoušet!
Vzhledem k individuálnímu přístupu ke každému klientovi je cenová nabídka sestavena až na základě výběru co nejefektivnějšího řešení pro zákazníka, proto nás v případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat na přímo.

K dispozici až200 m²
Orientační cenak jednání
LokalitaLomnického 1705/9, Praha - NusleStav objektuVelmi dobrýTyp domuPatrový
Poloha objektuRohovýBezbariérový přístupanoVýtahano
KlimatizaceanoRecepceanoPřístup 24/7ano
Otevíratelná oknaanoMožnost změny dispoziceanoPodlahové boxyano
Kryté parkováníanoK dispozici až200 m²Jednotky od20 m²
ParkováníAno    

Přímý kontakt

Štefan Ličartovský

Štefan Ličartovský
Tel: +420 zobrazit číslo+420 721 295 295
E-mail: zobrazit e-mail @108agency.cz[email protected]

: : :
* fialově orámované položky je třeba vyplnit
Kontaktujte našeho agenta
Zdarma Vám:
  • doplní více informací k vybraným nemovitostem
  • doporučí vhodné objekty na základě Vašich potřeb
  • připraví zdarma přehled všech vhodných nemovitostí na trhu
  • poradí ohledně situace na trhu kancelářských nemovitostí
  • dojedná prohlídku prostor či schůzku s majitelem

Spolupracujeme