Office

Homepage > Servisované kanceláře > myhive Pankrác House, Lomnického, Praha 4 - Nusle

myhive Pankrác House, Lomnického, Praha 4 - Nusle

cena k jednání

SL-myhiveCoWo

Ideální řešení pro všechny, kdo hledají pronájem stylových, plně vybavených kancelářských prostor na několik dní, týdnů či měsíců. Projekt nabízí samostatné kanceláře od 11 m² do 50 m², prostory pro coworking, zařízené zasedací místnosti a široké spektrum služeb pro bezproblémový chod Vašeho byznysu (např. spolehlivá wi-fi, služby osobní asistentky, zasedací místnosti, právní poradenství, IT oddělení).

Kanceláře jsou skvěle dostupné autem i MHD, nacházejí se přímo na stanici metra Pražského povstání, u Severojižní magistrály napojené na D1, v blízkosti autobusové a tramvajové zastávky. Garážové parkování přímo v prostorách budovy. Okolí budovy nabízí plnou občanskou vybavenost, v pohodlné docházkové vzdálenosti se nachází rozsáhlý park na Vyšehradě i Náplavka. Budova má jedinečnou infrastrukturu v podobě fitness sálu a sprch zdarma, parkování kol a motorek zdarma, restaurace, kavárny a prostoru pro pořádání akcí či konferencí. Nedaleko najdete také nákupní centrum Arkády, které disponuje hned několika skvělými restauracemi, kavárnami a obchody.

Koncept flexibilních sdílených kanceláří představuje praktické řešení pro rozjíždějící se startupy a freelancery, kteří potřebují stabilní zázemí pro svou práci. Využívají pohodlí vlastní uzavřené kanceláře, ale nemusí se starat o provoz recepce, kuchyněk a dalších starostí spojených s běžným provozem kanceláří.

Coworking vám umožňuje přijít kdykoliv, vybrat si volné místo a pustit se do práce. Přístup k pracovnímu místu je naprosto flexibilní: zaplatíte jen za den, kdy do kanceláře přijdete. Nebo si můžete vybrat z výhodných měsíčních tarifů.

Pronajímatel nabízí zájemcům možnost jednodenního pronájmu až po smlouvu na dobu neurčitou. Kanceláře si můžete zdarma na jeden den vyzkoušet!
Vzhledem k individuálnímu přístupu ke každému klientovi je cenová nabídka sestavena až na základě výběru co nejefektivnějšího řešení pro zákazníka, proto nás v případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat na přímo.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @najdikancelare.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaLomnického 1705/9, Praha - Nusle
ParkováníAno
Jednotky
20 m²50 m²
100 m²200 m²
Vybavení
Ihned k pronájmuCo-working
Sdílená kancelářBezbariérový přístup
VýtahKlimatizace
RecepcePřístup 24/7
Otevíratelná oknaMožnost změny dispozice
Podlahové boxyKryté parkování

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na kanceláře jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme