Office

Homepage > Servisované kanceláře > Palác Archa, Na Poříčí, Praha 1 - Nové Město

Palác Archa, Na Poříčí, Praha 1 - Nové Město

cena k jednání

SL-Archa

Budova business centra se nachází v centru hlavního města Prahy s výbornou dopravní dostupností veřejné dopravy. V pěší dostupnosti se nachází stanice MHD Florenc, Masarykovo nádraží, či Náměstí republiky. Sjezd z pražské magistrály je vzdálen jen 200 metrů.

Kancelář je zařízená kvalitním kancelářským nábytkem, individuálně klimatizována, vybavena datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s neomezeným přístupem do budovy 24/7.
Ve společném zázemí je klientům plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (káva/čaj, nabídka nápojů), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). Parkování je možné přímo v podzemních garážích.

Business centrum nabízí nezávazný pronájem na dobu 3 měsíců!

Vzhledem k individuálnímu přístupu ke každému klientovi je cenová nabídka sestavena až na základě výběru co nejefektivnějšího řešení pro zákazníka, proto nás v případě zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat na přímo.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @najdikancelare.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaNa poříčí 1047/26, Praha - Nové Město
ParkováníAno
Jednotky
15 m²22 m²
40 m² 
Vybavení
Ihned k pronájmuCo-working
Sdílená kancelářBezbariérový přístup
VýtahKlimatizace
RecepcePřístup 24/7
Otevíratelná oknaPodlahové boxy

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na kanceláře jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme