Pronájem kanceláří a nebytových prostor
Pronájem kanceláří a nebytových prostor
Pronájem kanceláří Brno Pronájem dokončených kanceláří Brno-Královo Pole, 480 m2
AP-Brno_Edisonova

Pronájem dokončených kanceláří Brno-Královo Pole, 480 m2

Brno

Moderní administrativní budova Edisonova 5 nabízí exkluzivní lokalitu Technologického parku, bezproblémové parkování, dobrou dopravní dostupnost auty i MHD a takřka rodinné zázemí.

Nabízíme pronájem druhého a třetího nadzemního podlaží, celkem cca 480 m2 dokončených prostor, které budou od 1.7.2017 připraveny k nastěhování.
2.NP nabídne podlahovou plochu cca 280 m2, obrovskou výhodou je možnost dvou vstupů do tohoto patra. Jeden klasický vstup budovou (například pro zákazníky) z ulice Edisonova a pak druhý vstup po soukromém mostě z ulice Kolejní, kde lze také parkovat na parkovišti přímo u tohoto vstupu (například pro zaměstnance či vedení společnosti).
3.NP nabídne prostory o velikosti cca 180 m2, které byly kolaudovány v roce 2017 a jsou vybudovány z velmi kvalitních materiálů ve vysokém standartu (dokonalá tepelné izolace, fasáda titan-zinek, vysoce kvalitní otevíravá hliníková okna Schuco, trojskla, výrazná sluneční clona). Za zmínku stojí také nádherný výhled do širokého okolí, který toto patro nabízí.
Samozřejmostí celé budovy je klimatizace, dostatek sociálních zařízení, vlastní serverovny a měřiče energií na každém patře, moderní LED osvětlení.
Obrovskou výhodou budovy je špičkové kamerové zabezpečení okolí budovy a společných prostor a dále přístupový a docházkový systém na čipy s elektromagnetickými a elektromotorickými zámky dveří, který bude novému nájemci zdarma nastaven na míru na základě jeho požadavků. Další výhodou může být možnost pronájmu školící místnosti pro cca 40 osob s kompletním vybavením přímo v přízemí budovy.
Těsná blízkost fakulty Informačních technologií VUT, Podnikatelské fakulty VUT i Fakulty strojního inženýrství VUT nabídne zajímavou lokalitu pro čerpání zaměstnanců z řad studentů.

Budova se nachází na klidné, slepé ulici, což zajišťuje klid a zároveň nabízí veškeré potřebné vyžití-MHD cca 80 m, v těsné blízkosti 3 restaurace různých kategorií, včetně zdravého životního stylu Rebio, v okolí zeleň i dostatek sportovišť a parkovacích ploch. V sousedství firmy jako IBM, Red Hat, Y Soft si už bydlení na této dobré adrese vybraly.
Preferujeme dlouhodobého nájemníka, který ocení výhody budovy a férové jednání.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro další informace či prohlídku. Při spolupráci s námi nikdy neplatíte provizi.

K dispozici až480 m²
Orientační cenak jednání
LokalitaEdisonova, Brno - Královo PoleStav objektuVelmi dobrýTyp domuPatrový
Poloha objektuSamostatnýBezbariérový přístupanoVýtahano
KlimatizaceanoPřístup 24/7anoOtevíratelná oknaano
Možnost změny dispoziceanoK dispozici až480 m²Jednotky od480 m²
ParkováníanoK dispozici1. červenec 2018  

Přímý kontakt

Alžběta Pastrnková

Alžběta Pastrnková
Tel: +420 zobrazit číslo+420 778 505 108
E-mail: zobrazit e-mail @108agency.cz[email protected]

Kontaktujte našeho agenta
Zdarma Vám:
  • doplní více informací k vybraným nemovitostem
  • doporučí vhodné objekty na základě Vašich potřeb
  • připraví zdarma přehled všech vhodných nemovitostí na trhu
  • poradí ohledně situace na trhu kancelářských nemovitostí
  • dojedná prohlídku prostor či schůzku s majitelem

Spolupracujeme