Pronájem

Pronájem prostor v novém polyfunkčním domě

Ostrava-městoEv. č. nabídky AP-Ost-PolyfPřívoz

Nabízíme k pronájmu prostory v novostavbě polyfunkčního střediska služeb v Ostravě. Budova je situována do prostoru ohraničeného ulicemi Podkovářská, Na Náhonu a Hlučínská v Ostravě, místní části Přívoz, 1 km od dálnice (EXIT 361) s přímou viditelností a vstupy z frekventované ulice Hlučínská. Centrum města je ve vzdálenosti 3 km po Sokolské třídě.
Objekt nabídne prodejní středisko podlahových materiálů, možnost dalších prodejen, dále administrativu, prostory vhodné pro skladování a i několik bytových jednotek.

K pronájmu nabízíme administrativní plochy o celkové velikosti 420 m2 (1.NP 350 m2, 2.NP 70 m2), které lze využít nejen jako klasické kanceláře, ale nabízí se i možnost využití jako showroom, kontaktní místo pro klienty a podobně.

Tyto administrativní prostory budou pro své první nájemce připraveny od ledna 2019 a k jejich komfortu přispěje mimo jiné:
- vytápění a chlazení zajištěno tepelnými čerpadly se záložními elektrickými přímotopnými tělesy
- celý objekt zabezpečen EZS s napojením na PCO
- bezproblémové parkování pro osobní i dodávkové automobily pro zaměstnance i zákazníky

Dále je v projektu možnost pronájmu skladových prostor o celkové velikosti 405 m2 (22 x 18,4) (resp. 528 m2 (22 x 24)). K nim vede samostatný příjezd z ulice Na Náhonu. Světlá výška skladu po vazník 8,0 metru. Do skladu bude vstup přes dvoje sekční vrata o rozměrech 3 x 4,1 metru (šířka x výška) s elektrickým pohonem, z toho jedny z nich budou vybaveny dveřním křídlem. U skladu nebudou rampy.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, spolupráce s námi je zdarma. Nikdy NEPLATÍTE PROVIZI.

Cena na vyžádání

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
350 m²Ihned
420 m²Ihned

Další informace

Lokalita
Ostrava-město

Vybavenost

Otevíratelná okna | Možnost změny dispozice | Přístup 24/7

Podobné v okolí