Pronájem

Nové kanceláře Brno - Komárov

Brno městoEv. č. nabídky LM-Komarov-WEB

Nové kanceláře se nacházejí v kompletně revitalizovaném areálu Svatopetrská, který využívá ekologicky šetrných technologií. Zeleň a přirodní voda je integrální součástí celého areálu, příroda pomáhá vytvářet komfortní prostředí, areál ji svým provozem nepoškozuje.
Budova je energeticky řešena tak, aby její provoz pokud možno dosáhl neutrální uhlíkové bilance. Je velmi dobře izolována (nízkoenergetický standard A). Má kvalitní okna s trojskly a dle potřeby zakrytá venkovními žaluziemi, takže z nich neuniká teplo ani se v létě nepřehřívají. Všechna stálá pracoviště osvětluje přirozené denní světlo.

Areál využívá obnovitelné zdroje energie (43 zemních vrtů s tepelnými čerpadly, fotovoltaika, rekuperace vzduchu) a technologická řešení k energetickým úsporám, jako kompletní LED osvětlení, inteligentní řízení spotřeby, výměny vzduchu, nastavení žaluzií atd.

Využívání dešťovky ke splachování umožňuje až třetinové úspory nákladů za vodné.

Revitalizované nábřeží Ponávky nabízející posezením a prostor pro oddych i neformální jednání je integrální součástí areálu a přispívá k jeho příznivému klimatu.

Areál podporuje cyklodopravu a je připraven na rozvoj elektromobility.

Kanceláře jsou vybudovány ve vysokém standardu s ekologicky šetrným provozem. Samozřejmostí kancelářské budovy je recepce, jednací místnosti nebo víceúčelový sál pro 80 hostů, zázemí rozšiřuje nabídka bistra.

  • Nájem

    300 Kč / m² / měsíc

    + 75 Kčservisní poplatek

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
180 m²Ihned
125 m²Ihned

Další informace

Lokalita
Brno město

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Částečně vybaveno | Otevíratelná okna | Možnost změny dispozice | Přístup 24/7 | Recepce | Výtah

Podobné v okolí