Pronájem

Pronájem, Kanceláře, až 220 m² - Karlovy Vary

Karlovy VaryEv. č. nabídky MI-3499

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v renovovaném areálu Office park Dalovice v Karlových Varech. Prostory se nacházejí v administrativní budově ve 3.patře. Všechna podlaží vč. zmiňovaného patra prošli pečlivou rekonstrukcí. Kanceláře jsou jsou nové vymalované, s nově položenými koberce, disponují sociálním zařízením s kuchyňkou a mnoho dalšího. K dispozici je celkem 11 kanceláří s plochou od 10 do 16 m2 + 1 velký office o rozloze 58 m2 rozdělený skleněnou příčkou. Celková plocha kanceláří činí 220 m2 a celé patro má plochu 366 m2. Cena za pronájem kanceláří je 220,- Kč/ m2 nebo 49 000,- Kč/ patro.

Cena za pronájem zahrnuje náklady vytápění, osvětlení + elektřinu, parkoviště, internet a bezbariérový výtah, který je k dispozici. Možnost vybavení řádným kancelářským nábytkem (stoly, židle, skříně, police, věšáky atd.). Objekt je zabezpečen 24h, je zde kamerový a docházkový systém. Servis, opravy i údržba objektu jsou zajištěny po celou dobu nájmu zdarma. Vedle administrativní budovy se nachází prostorná výrobní hala, kterou lze plně využívat (rovněž pronajmout) v návaznosti na budovu administrativní.

Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující Karlovy Vary s Prahou.

Neplatíte provizi RK. Pro více informací či sjednání prohlídky prostor nás neváhejte kontaktovat!

  • Nájem

    220 Kč / m² / měsíc

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
220 m²Ihned

Další informace

Lokalita
Karlovy Vary

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Otevíratelná okna | Přístup 24/7 | Recepce | Výtah

Podobné v okolí