Pronájem

Obchodní prostory v atraktivní lokalitě Brno Heršpická

Brno městoEv. č. nabídky LM-VOLVO-obch

V zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem atraktivních obchodních ploch v rychle rostoucí administrativně obchodní části Brna při ulici Heršpická.

Aktuálně jsou prostory dispozičně řešeny z větší části jako otevřený prostor/jenž je možné v souladu s požadavky nájemce dělit, dále jsou vyčleněny dvě samostatné místnosti vhodné ke zřízení zasedacích či jednacím místností a dominantou jednotky je samostatná místnost s nadstandardně řešenými okny a světlou výškou místnosti 4,2 metru. Svou velikostí, dispozicí a prosvětleností jsou tyto prostory vhodné např. pro umístění showroomu. Jednotka je plně klimatizovaná a prosvětlená i díky umístění střešních světlíků. Fasáda budovy je zdvojená, což zajišťuje výbornou hlukovou izolaci od dopravy na rušné ulici Heršpická. O vysoký standard interiérů se starají mimo jiné hliníková okna, hliníkové rámy vstupních dveří a vysoké interiérové dveře.

Prostory disponují vybavenou kuchyňskou linkou, hygienickým zázemím, samostatným vstupem do budovy i prostor a nadstandardními parkovacími kapacitami. Na objekt je možné umístit logo společnosti, jež tak bude dobře viditelné z ulice Heršpická, a to při jízdě jak z centra směrem k dálničním tahům, tak do centra.

Obchodní jednotka je umístěna v prvním patře samostatně stojícího reprezentativním objektu v těsném sousedství významných administrativních center. Má výbornou dopravní dostupnost z dálničních tahů (D1, D2, D52), městského okruhu i MHD.

  • Nájem

    2,5 Kč / catalogue.sqmYear

    + 53 Kčservisní poplatek

K dispozici

PlochaPatroPoznámkaČasování
591 m²Ihned

Další informace

Lokalita
Brno město

Vybavenost

Bezbariérový přístup | Otevíratelná okna | Možnost změny dispozice | Přístup 24/7 | Výtah

Podobné v okolí