O projektu

NAJDIKANCELÁŘE.cz

Portál NAJDIKANCELÁŘE.cz je určen pro prezentaci kancelářských a maloobchodních prostor k pronájmu v České republice. Portál se specializuje na pronájem prostor v Praze a Brně, částečně poskytuje nabídku také v dalších regionech.

Hlavním obsahem portálu je katalog, který je dělen dle lokalit (krajů) a typů nemovitostí. Na straně nabídky je určen pro majitele budov, developerské skupiny, realitní fondy a další partnerské subjekty. Zájemci o prostory si poté jednoduše vyhledají nemovitosti dle svých potřeb a mohou kontaktovat přímo poskytovatele pronájmu, případně jeho přímého zástupce. Rovněž se lze kdykoliv obrátit na konzultanty NAJDIKANCELÁŘE.cz, projít s nimi své požadavky a nechat si zpracovat přehled vhodných možností na míru.

Tým NAJDIKANCELÁŘE.cz vedle klasické inzerce poskytuje svým klientům doplňkové služby v podobě konzultací v segmentu komerčních realit, analýz trhu, marketingové podpory jednotlivých administrativních projektů nebo poradenství o optimálním nabízení nemovitosti či služby. Inzerentům jsou dále nabízeny bezplatné konzultace nad nejvhodnější strategií pronájmu či obchodní politikou.

Portál NAJDIKANCELÁŘE.cz byl spuštěn v lednu roku 2015.

PROVOZOVATEL PORTÁLU

108 AGENCY, s.r.o.
Příběnická 939/20
130 00 Praha 3
www.108agency.cz
tel. +420 721 733 733

 

 

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme